Yamaha YRS-24B sopránová zobcová flauta

Sopránová flauta, svetovo najobľúbenejší model, barokový prstoklad, rozložiteľná na 3 časti, krémová farba, ochranný obal a tabuľka prstokladu.
 
Výrobca:
Kód produktu:YRS24B
Dostupnosť: skladom
Cena s DPH: 8.99 EUR
Cena bez DPH: 7.49 EUR
Bežná cena s DPH: 10.00 EUR
Celková cena 8.99 EUR

 
 
Popis

Soprán flauta zo série 20 je vhodná pre začiatočníkov, barokový prstoklad, rozložiteľná na 3 časti, krémová farba, vinylový obal a tabuľka prstokladu.

Sopránová zobcová flauta s anglickým barokovým typom prstokladu. Je ladená v tónine "C". Plne vyhovuje potrebám výuky na hudobných školách a v hudobných krúžkoch. Produkuje príjemný sýty tón v celom rozsahu. Plastové telo krémovej farby je zložené z troch častí, vďaka čomu je flauta dobre laditeľná a ľahko čistiteľná. V cene je praktický vinylový obal a tabuľka prstokladu.

Séria 20 a 30 zobcových fláut Yamaha je vytvorená, aby poskytovala skvelý štart do výučby hudby pre kohokoľvek. Ponúkajú ideálny odpor vzduchu pre jednoduché ovládanie a majú presnú intonáciu, ktorú by ste očakávali od oveľa drahších modelov. Hoci plastové flauty od iných výrobcov môžu mať podobný vzhľad, Yamaha ABS flauty sú skutočne skvelé nástroje. Modely sú dostupné buď s 'nemeckým' alebo 'barokovým' prstokladom. Séria20 je vďaka svojej ľahkej hre v celom rozsahu primárne určená pre začiatočníkov. Zobcové flauty série 30 ponúkajú lepšiu kontrolu dychu a tónovú výrazovosť a sú určené pre pokročilejších hráčov.


Tento produkt nájdete v kategóriach

Úvod | Orchester | Flauty | Zobcové flauty
Úvod | Yamaha
Úvod | Yamaha | Flauty

Ľudia, ktorí si tento produkt kúpili, si tiež kúpili

Hohner TM80001 vyterák na sopránovú flautu

Hohner TM80001 vyterák na sopránovú flautu
Cena:1.59 EUR
Uvedená cena s DPH
Bežná cena:2.00 EUR

Yamaha YRS-314BIII sopránová zobcová flauta

Yamaha YRS-314BIII sopránová zobcová flauta
Cena:22.99 EUR
Uvedená cena s DPH
Bežná cena:28.00 EUR